Rychlá realizace webových stránek CreateSite.cz

Jak dlouho trvá vytvoření webových stránek?


Doba tvorby webových stránek (webdesignu) je u každého projektu individuální. Pro službu < Web Strat /> je doba realizace zhruba jeden týden, přičemž pro komplexnější službu < Web Profi /> jsou to dva týdny.

Kolik za tvorbu webových stránek zaplatím?


U každé nabízené služby naleznete její vlastnosti a začáteční cenu, která se mění v závislosti na časové náročnosti. Pokud budete chtít kromě webdesignu děláme i loga a další práce. Podívejte se do nabízené služby < Design />.

Nízká cena webových stránek CreateSite.cz
Responzivní-webdesign createsite.cz

Co je to responzivní webdesign?


Responzivní webdesign je klíčovou vlastností každého moderního webu. Ve své podstatě se jedná o přizpůsobení veškerých prvků, které na webové stránce jsou, pro různé velikosti displejů (mobil, tablet, desktop).

Je možná technická podpora webu?


Po dokončení a předání webových stránek je možné domluvit si s námi další technickou podporu, která typicky spočívá s nahráváním nového obsahu či přidávání dalších funkcí na web. Bližší informace naleznete ve službě < Web Podpora />.

Podpora tvorba webových stránek CreateSite.cz
Kvalitní seo webových stránek createsite.cz

Co znamená zkratka SEO?


Zkratka SEO představuje optimalizaci pro vyhledávače. SEO je velmi důležitá součástí webu pro správnou indexaci Vašich webových stránek vyhledávači. V ceně našich nabízených služeb < Web Start /> a < Web Profi /> je SEO obsahu webu. Pokud budete chtít napojení na služby Google je zde služba < Web Podpora />.

Také nabízíme

Podívejte se také na další služby, které nabízíme.