Jsme záruko

Jak postupujeme při tvorbě responzivního webdesignu

V případě, že již Vám nevyhovují Vaše stávající webové stránky nebo zatím žádné nemáte, máte ideální možnost využít naší nabízenou službu webdesign Praha. Jak jednoduché může být pořízení kvalitních responzivních webových stránek je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Kontaktujte nás

U nabízené služby webdesign Praha naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Vytvoříme webdesign

Osobně nebo po telefonu se s Vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh webových stránek, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme připomínky

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašich webových stránkách. Před finálním předáním webu zapracujeme připomínky, pro dosažení maximální spokojenosti.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spuštění www stránek

Dokončili jsem práci na Vašich nových webových stránkách a vypouštíme je do světa. Nyní si Vaši firmu nebo produkt můžou pohodlně prohlédnout tisíce nových návštěvníků.

Nechte si vytvořit webové stránky od profesionálů

Využijte naši nabízenou službu webdesign Praha


Kvalitně vytvořený webdesign, který je naplněn zajímavým obsahem je pro potenciální zákazníky klíčovým aspektem pro uskutečnění nákupu nebo využití nabízených služeb. I přes tento fakt řada firem a živnostníků význam kvalitně vytvořeného webdesignu podceňuje, a ve snaze ušetřit co nejvíce peněz, zvolí možnost vytvořit si webové stránky svépomocí.

 

Proč si vybrat nabízenou službu webdesign Praha a nevyužívat webové konfigurátory? S námi budete věci pouze schvalovat, a díky tomu získáte více času věnovat se obchodním partnerům nebo domlouvat důležité obchody. Námi vytvořený webdesign se může pyšnit originálním a přehledným designem, optimalizací pro vyhledávače a jednoduchou správou v českém jazyce.

Se službou webdesign Praha Vám vytvoříme web, s kterým budete vidět


Každý rok více lidí k prohlížení internetu využívá smartphone nebo tablet, a proto je nutné, aby byly Vaše webové stránky, na těchto zařízeních pro návštěvníka přehledné a dobře ovladatelné, tedy responzivní.

 

Responzivní design webových stránek má také vliv na celkovém umístění ve vyhledávačích Google a Seznam. Při webdesignu využíváme veškeré moderní technologie, pro docílení dokonalého výsledku. Nepodceňujte tvorbu webových stánek a nechte si je vytvořit od CreateSite.cz

Responzivní webdesign CreateSite.cz
Používáme redakční systém WordPress - CreateSite.cz

Používáme redakční systém WordPress


Redakční systém WordPress je celosvětově nejrozšířenější redakční systém, přičemž mezi jeho hlavní přednosti patří přehledná administrace, která je kompletně v českém jazyce. Díky široké komunitě je tento redakční systém často aktualizovaný, čím je zajištěna dostupnost veškerých moderních technologií potřebných pro fungování profesionálních webových stránek. V ruku v ruce s častými aktualizacemi jde i bezpečnost.

 

Díky tomu že je tento redakční systém open-source, tedy zcela zdarma, odpadají další náklady za poskytování vlastního redakčního systému, které by se značně promítly do celkových nákladu za vytvoření webových stránek. Proto můžeme tedy cenu srazit na minimum a poskytnout Vám prvotřídní webdesign za rozumné peníze.

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze službu webdesign Praha. Podívejte se na naše další služby, mezi které patří tvorba e-shopů, webové grafiky nebo technická podpora webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich dalších službách.