Jsme záruko

Jak přistupujeme ke službě tvorba webových stránek Praha 6

Pokud potřebujete přepracovat Vaše stávající webové stránky nebo vytvořit zcela nové, neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduché může být pořízení nového webu pro Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Zavolejte nebo napište

U nabízené služby tvorba webových stránek Praha 6 naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Navrhneme design

Osobně nebo po telefonu se s vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh webových stránek, který Vám zcela zdarma pošleme.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zpracujeme připomínky

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašich webových stránkách. Před finálním předáním webu zapracujeme Vaše připomínky, pro dosažení maximální spokojenosti.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spustíme www stránky

Dokončili jsem práci na Vašich nových webových stránkách a vypouštíme je do světa. Nyní si Vaši firmu nebo produkt můžou pohodlně prohlédnout tisíce nových návštěvníků.

Webové stránky od profesionálů - CreateSite.cz

Tvorba webových stránek Praha 6 od profesionálů


Profesionálně vytvořené webové stránky, které mají dobrý zdrojový kód a jsou naplněny kvalitním obsahem jsou pro lidi, kteří hledají určitý produkt nebo službu velmi důležité. Proto jsme pro Vás připravili službu tvorba webových stránek Praha 6, ve které se snoubí oba důležité faktory. Kvalitní zdrojový kód je důležitý pro vyhledávače a srozumitelně napsané texty jsou zase důležité pro návštěvníka.

 

I přes tento fakt řada firem a živnostníků význam kvalitně vytvořených webových stránek podceňuje, a ve snaze ušetřit, zvolí možnost vytvořit si webové stránky vlastními silami. Pokus zvolíte naši službu tvorba webových stránek Praha 6 budete moci svůj čas věnovat obchodním partnerům nebo komunikaci s Vašimi zákazníky. Námi vytvářené webové stránky se můžou pyšnit originálním a přehledným designem, optimalizací pro vyhledávače nebo jednoduchou správou v českém jazyce.

Vytvoříme moderní, responzivní webové stránky


V dnešní době se stal responzivní design již samozřejmostí, avšak řada webových stránek zůstala zastaralá, v důsledku čehož je zobrazování na mobilních zařízeních pro uživatele nekomfortní. Každý rok více lidí k hledání na internetu využívá svůj mobilní telefon či tablet. Z toho důvodu je nutné, aby byly webové stránky pro tento druh zařízení připravené.

 

Responzivní design webových stránek má také vliv na celkovém umístění ve vyhledávačích Google nebo Seznam. Při tvorbě webových stránek využíváme veškeré moderní technologie, pro docílení dokonalého výsledku. Nepodceňujte tvorbu webových stánek a nechte si je vytvořit od CreateSite.cz

Vytvoříme Vám responzivní webové stránky - CreateSite.cz

Webové stránky stavíme na WordPressu


Redakční systém WordPress, na kterém běží webové stránky je celosvětově nejpoužívanějším redakční systém. Mezi jeho hlavní přednosti patří přehledná administrace v českém jazyce, široké možnosti přizpůsobení, velké množství pluginů nebo bezpečnost a pravidelné aktualizace. Díky tomu, že je redakční systém WordPress open-source, odpadají další náklady za poskytování vlastního redakčního systému, které by se značně promítly do celkových nákladu za vytvoření webových stránek.

 

Důležitým kritériem při pořízení nových webových stránek je jejich cena. Ta je závislá na konkrétních požadavcích klienta a na množství obsahů, který je potřeba vytvořit. Na prvním místě je pro nás spokojenost klienta. Z toho důvodu vytvoříme přesnou kalkulaci, kterou nikdy nenavyšujeme.

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze tvorbu webových stránek na Praze 6, podívejte se na naše další služby, mezi které patří tvorba e-shopů, webové grafiky nebo technická podpora webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.

Tvorba webových stránek na zakázku e-shop - CreateSite.cz

E-shop

Propracovaný internetový obchod

Tvorba webové grafiky- CreateSite.cz

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah