Jsme záruko

Profesionální responzivní webdesign České Budějovice

Nechte si pro své podnikání vytvořit webové stránky v profesionální kvalitě za rozumnou cenu. Vytvoříme pro Vás nejen webdesign, ale také se postaráme o kompletní podporu Vašich nových webových stránek, včetně SEO optimalizace. Krom Českých Budějovic poskytujeme své služby v rámci celých jižních Čech. Stačí si vybrat požadovanou službu a kontaktovat nás prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla.

Profesionální responzivní webdesign České Budějovice
Nechte si vytvořit webdesign od profesionálů v Českých Budějovicích

Nechte si vytvořit webdesign od profesionálů


Řada menších firem a živnostníků podceňuje význam kvalitního webdesignu a ve snaze ušetřit co nejvíce, zvolí možnost tvorby webových stránek pomocí konfigurátoru, jenž se na první pohled tváří zcela zdarma. Avšak po zjištění veškerých informací, které jsou s tvorbou webdesignu spojeny se nakonec mnoho podnikatelů rozhodne přenechat tvorbu webových stránek profesionálům.

 

Proč si nechat webdesign v Českých Budějovicích, potažmo v jižních Čechách vytvořit právě od nás? Jedním z hlavních kritérií jsou celkové náklady, které musíte vynaložit za webdesign. Naše ceny za poskytnutí komplexních služeb webdesignu v Českých Budějovicích, grafických prací nebo podpory webových stránek jsou velmi příznivé. Dalším kritériem je jistě záruka kvalitně provedeného práce. S námi budete o věcech pouze rozhodovat, díky čemuž získáte budete mít více času pro řízení a růst Vašeho podnikání.

Webdesign České Budějovice ukázka z vybraných prací

Prohlédněte si webdesign, na kterém jsme v nedávné minulosti pracovali. Každý webdesign, který jsme vytvářeli je unikátní jak svým zaměřením, tak i svými funkcemi. Může se například jednat o různé služby využívající rezervační systémy, prezentaci firemních produktů nebo představení samotné firmy. Ať už podnikáte v Českých Budějovicích nebo v jakémkoliv jiném městě vždy Vám poskytneme 100% podporu při řešení Vašich požadavků. Vytvoříme Vám webdesign, se kterým zaujmete své zákazníky. Stačí kliknout a podívat se na náš ukázkový webdesign České Budějovice.

Vytváříme profesionální webdesign přizpůsobený pro mobily


Každý rok více lidí k hledání na internetu využívá svůj mobilní telefon či tablet. Z toho důvodu je nutné, aby byl webdesign pro tyto zařízení připravený. V dnešní době se stal responzivní design již samozřejmostí, avšak v minulosti tomu tak nebylo. V důsledku toho má ještě dnes mnoha firem webové stránky, které nejsou responzivní.

 

Responzivní webdesign má krom praktického využití na mobilních zařízení i vliv na již zmíněnou SEO optimalizaci. Při tvorbě webdesignu v Českých Budějovicích využíváme veškeré moderní postupy, pro dosažení vždy dokonalého výsledku. Nepodceňujte kvalitní webdesign a nechte si vytvořit web od CreateSite.cz

Vytváříme profesionální webdesign přizpůsobený pro mobily

Podívejte se, jak vytváříme webdesign v Českých Budějovicích

Potřeby a čas našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. Z toho důvodu vždy vyřizujeme jakékoliv dotazy v co možná nejkratší době. Rádi Vám poradíme či zodpovíme Vaše dotazy, buď prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle. Samozřejmostí je i možnost sjednání osobní schůzky přímo ve Vaší firmě. Podívejte se, jak jednoduché může být vytvoření kvalitního webdesignu.
Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Kontaktujte nás

U nabízené služby webdesign České Budějovice naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Vytvoříme grafické návrhy

Osobně popřípadě po telefonu se s Vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh webových stránek, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme připomínky

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašem webdesignu. Před finálním předáním webu zapracujeme připomínky, pro dosažení Vaší maximální spokojenosti.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spustíme www stránky

Dokončili jsem práci na Vašich nových webových stránkách a vypouštíme je do světa. Nyní si Vaši firmu nebo produkt můžou pohodlně prohlédnout tisíce nových návštěvníků.

Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress

Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress


Redakční systém WordPress je celosvětově nejrozšířenější redakční systém, přičemž mezi jeho hlavní přednosti patří jeho přehledná administrace, která je kompletně v českém jazyce. Díky velmi široké komunitě je redakční systém WordPress často aktualizovaný, díky čemuž je zajištěna dostupnost veškerých moderních funkcí potřebných pro fungování profesionálního webdesignu. V ruku v ruce s častými aktualizacemi jde i bezpečnost.

 

Díky tomu že je redakční systém WordPress open-source, tedy zcela zdarma, odpadají další náklady za poskytování vlastního redakčního systému, jenž by se značně promítly do celkových nákladu za webdesign. Proto můžeme tedy cenu srazit na minimum a poskytnout Vám prvotřídní webdesign za příznivou cenu.

Webdesign České Budějovice a SEO optimalizace


Pro zobrazování na předních místech ve vyhledávačích jsou velmi důležité také zpětně odkazy. Pokud někoho zaujme Váš web nebo článek, který jste publikovali a umístí odkaz na svůj web, fórum nebo ho bude sdílet, získáte tak zpětný odkaz. Čím více takovýchto odkazů na své webové stránky získáte, tím bude Váš pagerank vyšší a budete se tak zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích. Platí zde však čím více neznamená lépe. Proto je velmi důležité  jaký web na Vás odkazuje. Ideálně by to měl být web na kterém není umístěno příliš velké množství zpětných odkazů a web se kterým máte společnou kategorii zájmu. Proto, abyste mohli být lepší, než je Vaše konkurence je nutné vše měřit. K tomu slouží nástroje od společnosti Google, které jsou zcela zdarma. Stačí si objednat službu webdesign České Budějovice a nechat tyto věci na nás.

Webdesign české Budějovice a SEO optimalizace

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze webdesign České Budějovice, podívejte se na naše další služby, mezi které patří tvorba e-shopů, webové grafiky nebo technická podpora webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.
Tvorba webových stránek na zakázku e-shop - CreateSite.cz

E-shop

Propracovaný internetový obchod

Tvorba webové grafiky- CreateSite.cz

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah