Webové stránky za 4 990 Kč - CreateSite.cz

Profesionální responzivní webdesign České Budějovice

Mezi nejvíce využívané služby patří webdesign, který je postaven na redakčním systému WordPress. Krom samotného webdesignu jsou také využívány grafické práce, především pak tvorba firemního loga. Nechte si pro své podnikání vytvořit webdesign v profesionální kvalitě za rozumnou cenu. Vytvoříme pro Vás nejen webdesign, ale také se postaráme o kompletní podporu Vašich nových webových stránek, včetně SEO optimalizace. Krom Českých Budějovicích poskytujeme své služby v rámci celých jižních Čech. Stačí si vybrat požadovanou službu a kontaktovat nás prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla.

Nechte si vytvořit webdesign od profesionálů v Českých Budějovicích

Nechte si vytvořit webdesign od profesionálů


Řada menších firem a živnostníků podceňuje význam kvalitního webdesignu a ve snaze ušetřit co nejvíce, zvolí možnost tvorby webových stránek pomocí konfigurátoru, jenž se na první pohled tváří zcela zdarma. Avšak po zjištění veškerých věcí, které jsou s tvorbou webdesignu spojeny se nakonec mnoho podnikatelů rozhodne přenechat tyto záležitosti lidem, kteří se s touto problematikou zabývají.

 

Proč si nechat vytvořit webdesign v Českých Budějovicích, potažmo v jižních Čechách od nás? Jedním z hlavních kritérií jsou pro mnoho menších firem a živnostníků celkové náklady, které by museli vynaložit za webdesign. Naše ceny za poskytnutí komplexních služeb webdesignu, grafických prací nebo podpory jsou velmi příznivé. Dalším kritériem je jistě záruka kvalitně provedeného webdesignu. S námi budete o věcech pouze rozhodovat, díky čemuž získáte budete mít více času pro řízení a růst Vašeho podnikání.

Webdesign České Budějovice ukázka z vybraných prací

Prohlédněte si webdesign, na kterém jsme v nedávné minulosti pracovali. Každý webdesign, který jsme vytvářeli je unikátní jak svým zaměřením, tak i svými funkcemi. Může se například jednat o různé služby využívající rezervační systémy, prezentaci firemních produktů nebo představení samotné firmy. Ať už podnikáte v Českých Budějovicích nebo v jakémkoliv jiném městě vždy Vám poskytneme 100% podporu při řešení Vašich požadavků. Vytvoříme Vám webdesign, s kterým zaujmete své zákazníky. Stačí kliknout a podívat se na náš ukázkový Webdesign České Budějovice.

Webdesign České Budějovice a SEO optimalizace


Proto, aby byly Vaše webové stránky navštěvované je nutné mít dobrou SEO optimalizaci. Kvalitní webdesign není pouze o vzhledu ale také o obsahu. Z toto důvodu se při tvorbě webdesignu v Českých Budějovicích zaměřujeme krom pěkné grafiky také na copywriting. Ten v sobě kombinuje jak psaní kvalitních produktových textů, které jsou zajímavé pro čtenáře, tak i dodržování postupů SEO optimalizace. Například se může jednat o správnou délku textu, klíčová slova nebo správné rozvržení jednotlivých nadpisu (H1-6). Při tvorbě webdesign se tedy vždy musí myslet jak na grafickou stránku, tak i na obsahovou.

 

Pro zobrazování na předních místech ve vyhledávačích jsou velmi důležité také zpětně odkazy. Pokud někoho zaujme Váš web nebo článek, který jste publikovali a umístí odkaz na svůj web, fórum nebo ho bude sdílet, získáte tak zpětný odkaz. Čím více takovýchto odkazů na své webové stránky získáte, tím bude Váš pagerank vyšší a budete se tak zobrazovat na předních pozicích ve vyhledávačích. Platí zde však čím více neznamená lépe. Proto je velmi důležité například jaký web na Vás odkazuje. Ideálně by to měl být web na kterém není umístěno příliš velké množství zpětných odkazů a web se kterým máte společnou kategorii zájmu. Proto, abyste mohli být lepší, než je Vaše konkurence je nutné vše měřit. K tomu slouží nástroje od společnosti Google, které jsou zcela zdarma. Stačí si objednat službu webdesign České Budějovice a nechat tyto věci na nás.

Webdesign české Budějovice a SEO optimalizace

Podívejte se, jak vytváříme webdesign v Českých Budějovicích

Potřeby a čas našich zákazníků jsou pro nás velmi důležité. Z toho důvodu vždy vyřizujeme jakékoliv dotazy v co možná nejkratší době. Rádi Vám poradíme či zodpovíme Vaše dotazy, buď prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na uvedeném telefonním čísle. Samozřejmostí je pak i možnost sjednání osobní schůzky přímo ve Vaší firmě. Podívejte se, jak jednoduché může být vytvoření kvalitního webdesignu pro Vaši firmu či živnost.
Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Kontaktujte nás

U každé nabízené služby naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Vytvoříme grafické návrhy

Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh webových stránek, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme připomínky

Zapracujeme veškeré Vaše požadavky pro Vaší maximální spokojenost.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spustíme www stránky

Dokončily jsem práci, a Vaši firmu nebo produkt vidí na internetu milióny lidí.

Vytváříme profesionální webdesign přizpůsobený pro mobily


Každý rok více lidí k hledání na internetu využívá svůj mobilní telefon či tablet. Z toho důvodu je nutné, aby byl webdesign pro tyto zařízení připravený. V dnešní době se stal responzivní design již samozřejmostí, avšak v minulosti tomu tak nebylo. V důsledku toho má ještě dnes mnoha firem webové stránky, které nejsou responzivní. Mnozí podnikatelé, než by si nechali vytvořit nový webdesign, který by byl responzivní zvolí možnost úpravy stavějících webových stránek. Takovéto řešení nemusí být tak nejlepší volbou, protože původní rozvržení ovládacích prvků stávajících webových stránek nepočítalo s používáním na mobilních zařízeních.

 

V minulosti, kdy se začaly více používat mobilní telefony pro vyhledávání na internetu se začal řešit, jak právě takovýmto uživatelům usnadnit prohlížení webových stránek. Jednou z možností bylo vytvořit webové stránky ve dvou verzích. Tedy jeden pro klasické počítače (velké displeje) a druhý web pro mobilní zařízení. V dnešní době se o této praktiky upustilo a vytváří se pouze jeden webdesign, který je dobře ovladatelný a čitelný na jakémkoliv tytu zařízení. Responzivní webdesign má krom praktického využití na mobilních zařízení i vliv na již zmíněnou SEO optimalizaci. Při tvorbě webdesignu v Českých Budějovicích využíváme veškeré moderní postupy, pro dosažení vždy dokonalého výsledku. Nepodceňujte kvalitní webdesign a nechte si vytvořit web od CreateSite.cz

Vytváříme profesionální webdesign přizpůsobený pro mobily
Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress

Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress


Redakční systém WordPress je celosvětově nejrozšířenější redakční systém, přičemž mezi jeho hlavní přednosti patří jeho přehledná administrace, která je kompletně v českém jazyce. Díky velmi široké komunitě je redakční systém WordPress často aktualizovaný, díky čemuž je zajištěna dostupnost veškerých moderních funkcí potřebných pro fungování profesionálního webdesignu. V ruku v ruce s častými aktualizacemi jde i bezpečnost.

 

Díky tomu že je redakční systém WordPress open-source, tedy zcela zdarma, odpadají další náklady za poskytování vlastního redakčního systému, jenž by se značně promítly do celkových nákladu za webdesign. Proto můžeme tedy cenu srazit na minimum a poskytnout Vám prvotřídní webdesign za příznivou cenu.