Proč chtít webové stránky postavené na wordpressu


Wordprees je redakční systém, na kterém běží webové stránky již od roku 2003. A za tu dobu se více než 60 milionů lidí rozhodlo využívat tento redakční systém pro správu svých webových stránek. WordPress je postaven na technologiích PHP a MySQL, a je vyvíjený pod licencí GNU GPL. Tato licence zaručuje, že je WordPress zcela zdarma.

 

Jeho předností je velmi přehledná administrace, která je kompletně v českém jazyce. Bezpochyby je redakční systém Worpdress unikátní také širokou podporou všelijakých doplňků. V dnešní době je velmi důležitá ochrana webových stránek před napadením a zcizením osobních údajů. Z toho důvodu vývojáři poskytují bezpečností aktualizace. Vy tak máte stále chráněné webové stránky bez nutnosti platit za tyto aktualizace jakékoliv peníze.

Proč chtít webové stránky postavené na wordpressu - CreateSite.cz

Hlavní přednosti redakčního systému WordPress

Tvorba webu WordPress nabízí celou řadu výhod oproti proprietárním řešením od řady firem. Především je to ten fakt, že je zcela zdarma. Nemusíte tak platit jakékoliv licenční poplatky za používání redakčního systému, na kterém běží Vaše Webové stránky.

Vysoké zabezpečení - CreateSite.cz

Vysoké zabezpečení

Díky široké podpoře vývojářů je redakční systém WordPress neustále vyvíjen. Kromě bezpečnostních aktualizací se vývojáři také starají o přidávání nových funkcí.

Vysoký výkon - CreateSite.cz

Vysoký výkon

Redakční systém WordPress je zárukou dobré optimalizace webu jak po stránce kódů, tak i po stránce SEO optimalizace. K dispozici je více než 50 000 pluginů.

Snadné a přístupné - CreateSite.cz

Snadné a přístupné

Potud potřebujete na své webové stránky přidávat často nějaké novinky nebo měnit obsah webových stránek, je redakční systém WordPress tou správnou volbou.

Správa na cestách - CreateSite.cz

Správa na cestách

Spravujte Vaše webové stránky, kdekoliv budete, díky možnosti využití přehledné mobilní aplikace, která je k dispozici jak pro operační systém Android, tak i iOS.

Tvorba webu WordPress od nás


Redakční systém WordPress, na kterém běží více jak 31 % webů po celém světě se vyznačuje svojí flexibilitou. V praxi to znamená, že na WordPressu lze postavit internetový magazín, webové stránky firem, e-shop, bazarový server nebo cokoliv, co Vás napadne. Tvorbu webu WordPress je dobré svěřit někomu, kdo má s tvorbou webových stránek na takovéto platformě již zkušenosti. Proč by tomu tak mělo být je dobré přiblížit si na konkrétním příkladu.

 

Chcete si například koupit nové boty, ale chcete na nich co nejvíc ušetřit. Podíváte se na internet a najdete velmi levné boty. Ty se však neprodávají jako hotový produkt, ale jako polotovar, který je nutné dát si dohromady. Přijde Vám krabice, kde je návod, lepšilo, kůže, podrážka. Veškeré věci, které jsou potřeba. Vy podle návodu boty vyrobíte ale není to ono. Nejsou dobře sešité, tlačí Vás a nikdo Vám neřekne, že máte hezké boty. Tomu všemu se můžete vyhnout, když půjdete do obchodu a boty si koupíte. To stejné platí i při pořízení webových stránek.

Přidávejte nový obsah na web i z mobilního telefonu Google - CreateSite.cz

Přidávejte nový obsah na web i z mobilního telefonu

Pokud na Vaše webové stránky potřebujete často přidávat nový obsah, a preferujete mobilní telefon je pro Vás připravena mobilní aplikace pro operační systém Android a iOS. Prostřednictvím aplikace můžete publikovat nové články, měnit stávající obsah nebo odpovídat na komentáře. Jestliže využíváte redakční systém WordPress pro e-shop, tak může vyřizovat veškeré objednávky přímo z mobilu, bez nutnosti zapínat počítač.

Přidávejte nový obsah na web i z mobilního telefonu Apple - CreateSite.cz
Tvorba webu WordPres