Tvorbu webových stránek na zakázku stavíme na WordPressu

Tvorba webových stránek na zakázku, která je postavená na redakčním systému WordPress nabízí celou řadu výhod oproti redakčním systémům, které si digitální agentury vytváří samy. Především je to ten fakt, že WordPress je open-source. Nemusíte tak za jeho používání platit jakékoliv licenční poplatky.
Vysoké zabezpečení - CreateSite.cz

Bezpečnost

O redakční systém WordPress se stará velké množství vývojářů, díky čemuž je neustále vyvíjen. Krom bezpečnostních aktualizací se vývojáři také zaměřují na přidávání nových funkcí.

Vysoký výkon - CreateSite.cz

Výkon

WordPress je zárukou dobré optimalizace, jak po stránce kódů, tak i po stránce SEO optimalizace. K dispozici je více než 50 000 pluginů. WordPress používá více jak 31 % webů po celém světě.

Snadné a přístupné - CreateSite.cz

Rychlost

Potud potřebujete na své webové stránky často přidávat nějaký nový obsah je WordPress tou správnou volbou. Díky přehledné administraci a podpoře českého jazyka bude správa velmi rychlá.

Správa na cestách - CreateSite.cz

Použitelnost

Webové stránky jsou vždy responzivní, díky čemuž budou dobře čitelné na jakémkoliv typu zařízení. K dispozici je i moderní mobilní aplikace, pomocí které můžete spravovat web kdekoliv budete.

Jsme záruko

Tvorba webových stránek na zakázku průběh realizace

Pokud potřebujete vytvořit profesionální responzivní webové stránky pro své podnikání neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduchá může být tvorba webových stránek na zakázku je znázorněno v následujících čtyřech krocích.
Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Zavolejte nebo napište

U tvorby webových stránek na zakázku naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Navrhneme webdesign

Osobně nebo po telefonu se s Vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh webových stránek, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme úpravy

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašich webových stránkách. Před finálním předáním webu zapracujeme připomínky, pro dosažení maximální spokojenosti.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spustíme www stránky

Dokončili jsme práci na Vašich nových webových stránkách a vypouštíme je do světa. Nyní si Vaši firmu nebo produkt můžou pohodlně prohlédnout tisíce nových návštěvníků.

Tvorba webových stránek na zakázku, přesně podle Vašich požadavků


Pro dosažení maximálního komfortu při tvorbě webových stránek na zakázku nejezdí naši klienti za námi, ale mi za nimi. Stačí nás jen kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo kontaktního formuláře a domluvit si osobní schůzku.

 

Než se s Vámi deficitně domluvíme na tvorbě webových stránek na zakázku poskytneme Vám konzultaci a grafický návrh zcela zdarma. V naší nabídce služeb nechybí ani komplexní grafické služby a podpora Vašich webových stránek.

Postaráme se o kvalitní SEO optimalizaci Vašich webových stránek


Proto, aby byly Vaše webové stránky navštěvované je nutné mít dobrou SEO optimalizaci. Kvalitní webové stránky nejsou pouze o vzhledu ale také o jejich obsahu. Z toto důvodu se při tvorbě webových stránek na zakázku krom pěkné grafiky také na SEO copywriting. Ten v sobě kombinuje jak psaní kvalitních produktových textů, které jsou zajímavé pro čtenáře, tak i dodržování postupů SEO optimalizace.

 

Důležitý je také responzivní design webových stránek, který má také vliv na celkovém umístění ve vyhledávačích Google nebo Seznam. Při tvorbě webových stránek využíváme veškeré moderní technologie, pro docílení dokonalého výsledku.


Tvorba webových stránek na zakázku, ukázka z naší tvorbyProhlédněte si některé webové stránky, na kterých jsme v minulosti pracovali. Děláme jak jednoduší webové prezentace, tak i propracované weby s hromadou funkcí. Také máme zkušenosti s tvorbou e-shopů. Vytvoříme Vám responzivní webové stránky, se kterými budete spokojeni.

 

Důležitým kritériem při tvorbě webových stránek na zakázku je jejich cena. Ta se vždy odvíjí od Vašich konkrétních požadavků a na množství obsahů, který je potřeba vytvořit. Na prvním místě je pro nás Vaše spokojenost. Z toho důvodu vytváříme přesné kalkulace, které průběhu vývoje nenavyšujeme.

Co krom tvorby webových stránek na zakázku Vám můžeme nabídnout

Tvorba webových stránek na zakázku není jedinou věci, na kterou se zaměřujeme. Zabýváme se také realizací e-shopů, webové grafiky nebo technickou podporou webových stránek. Stačí jednou kliknout, a dozvíte se bližší informace o našich dalších službách.
null

E-shop

Propracovaný internetový obchod

null

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky

null

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah