Jsme záruko

Tvorba webových stránek České Budějovice ukázka prací

Prohlédněte si ukázkové webové stránky, na kterých jsme v minulosti pracovali. Dokážeme Vám vytvořit webové stránky, které chcete. Ať už máte restauraci, hotel, fitcentrum, kadeřnictví nebo cokoliv jiného, vytvoříme Vám www stránky, díky kterým zaujmete své zákazníky. Pokud podnikáte v Českých Budějovicích, potažmo v jihočeském kraji nechte si vytvořit webové stránky od CreateSite.cz
Jak v Českých Budějovicích vytváříme webové stránky?

Jak v Českých Budějovicích vytváříme webové stránky?


Jelikož zvažujete pořízení webových stránek, pojďme si přiblížit, jak jednoduché může být pořízení dobře vypadajících a odladěních webových stránek. České Budějovice potažmo celé jižní Čechy nabízí široké možnosti uplatnění pro různé druhy podnikání. Otázkou může být, jak v takovéto silné konkurenci uspět. Samozřejmostí je dobrý produkt či služba, která bude pro zákazníky, jakkoliv přínosná.

 

Neméně důležitou roli hraje i správná propagace, která je zpravidla přestavována kvalitními webovými stránkami. Jak jednoduché je pořízení kvalitních webových stránek pro Vaši firmu nebo živnost v Českých Budějovicích nebo v jihočeském kraji je vidět v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

1. Prvotní kontakt

U každé nabízené služby naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

2. Grafický návrh

V co nejkratší možné době Vám na základě získaných informací Vám zašleme návrh.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

3. Realizace a připomínky

Zapracujeme veškeré Vaše požadavky pro Vaší maximální spokojenost.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

4. Spuštění www stránek

Dokončily jsem práci, a Vaši firmu nebo produkt vidí na internetu milióny lidí.

Vytvoříme Vám webové stránky jednoduše!


Krom působení v Českých Budějovicích poskytujeme tvorbu webových stránek a web designu v rámci celého jihočeského kraje. Pro dosažení maximálního komfortu nejezdí naši klienti za námi, ale mi za nimi. Stačí nás jen kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo formuláře a domluvit si kdy a kam máme přijet.

 

Než se s Vámi deficitně domluvíme na tvorbě webových stránek poskytneme Vám konzultaci a grafický návrh zcela zdarma. V naší nabídce služeb nechybí ani komplexní grafické služby a podpora Vašich nových webových stránek.

Webové stránky stavíme na WordPressu

Webové stránky stavíme na WordPressu


Redakční systém WordPress je jedním z nejrozšířenějších redakčních systémů na světě. Svou oblibu získat především, dík svému všestrannému použití. Chcete internetový magazín, prezentační web Vaší firmy s možností registrace uživatelů nebo e-shop? S redakčním systémem WordPress to není žádný problém.

 

Redakční systém WordPress je open-source tedy zcela zdarma. Neplatíte tedy za jeho provoz žádné poplatky i přesto, že pravidelně dostáváte bezpečnostní aktualizace. Výhodu je také kompletně česká lokalizace. Díky české lokalizaci a přehlednému rozvržení ovládacích prvků si můžete přidávat nový obsah na web sami. Samozřejmostí je poskytování naším zákazníkům komplexní služby, které zahrnují správu webových stránek i tvorbu obsahu na web.

Kromě tvorby webových stránek také nabízíme

Krom tvorby webových stránek běžících na redakčním systému WordPress Vám také nabízíme tvorbu webové grafiky či komplexní podporu Vašich nových Webových stránek. Stačí si vybrat požadovanou službu a kliknout na tlačítko Kontaktujte nás. Obratem Vás budeme kontaktovat, abychom získaly bližší informace o Vašich představách a požadavcích na nové webové stránky.
Tvorba webových stránek na zakázku e-shop - CreateSite.cz

E-shop

Propracovaný internetový obchod

Tvorba webové grafiky- CreateSite.cz

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah