Jsme záruko

Jak vytváříme responzivní webdesign Jindřichův Hradec

Pokud potřebujete přepracovat Váš stávající webdesign nebo vytvořit zcela nový, neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduché může být pořízení nového webu pro Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Zavolejte nebo napište

U nabízené služby webdesign Jindřichův Hradec naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Navrhneme webdesign

Osobně nebo po telefonu se s vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh responzivního webdesignu, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme připomínky

Po domluvení veškerých podrobností na webdesignu se dáme ihned do práce. Před finálním předáním webu zapracujeme připomínky, pro dosažení Vaší maximální spokojenosti.

Spuštění webdesignu

Dokončili jsem práce na responzivním webdesignu a vypouštíme ho do světa. Nyní si Vaši firmu nebo produkt můžou pohodlně prohlédnout tisíce nových návštěvníků.

Nechte si vytvořit webové stránky od profesionálů

Nechte si vytvořit webdesign v Jindřichově Hradci od profesionálů


Řada menších firem a živnostníků podceňuje význam kvalitního webdesignu a ve snaze ušetřit co nejvíce peněz si vytvoří webdesign svépomocí, prostřednictvím konfigurátoru, který se prezentuje, že je zdarma.

 

Proč si nechat vytvořit webdesign Jindřichův Hradec od nás a nevyužívat webové konfigurátory? S námi budete věci pouze schvalovat, a díky tomu získáte více času věnovat se obchodním partnerům nebo domlouvat důležité objednávky Vašich produktů a služeb.

Vytvoříme Vám responzivní web, s kterým budete vidět všude


Každý rok více lidí k prohlížení internetu využívá smartphone nebo tablet, a proto je nutné, aby byl webdesign, pro tento druh zařízení dobře optimalizován. Responzivní webdesign má také vliv na celkovém umístění ve vyhledávačích Google a Seznam. Při webdesignu využíváme veškeré moderní technologie, pro docílení dokonalého výsledku. Nepodceňujte význam responzivního webu a nechte si vytvořit profesionální webdesign Jindřichův Hradec od CreateSite.cz

Webové stránky od profesionálů - CreateSite.cz
Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress

Webdesign stavíme na redakčním systému WordPress


WordPress je celosvětově nejrozšířenější redakční systém, přičemž mezi jeho hlavní přednosti patří přehledná administrace, která je kompletně v českém jazyce. Díky široké komunitě je tento redakční systém často aktualizovaný, čím je zajištěna dostupnost veškerých moderních technologií potřebných pro fungování profesionálního webdesignu . V ruku v ruce s častými aktualizacemi jde i bezpečnost.

 

Díky tomu že je tento redakční systém open-source, tedy zcela zdarma, odpadají další náklady za poskytování vlastního redakčního systému, které by se značně promítly do celkových nákladu za vytvoření webdesignu. Proto můžeme tedy cenu srazit na minimum a poskytnout Vám prvotřídní webdesign za rozumné peníze.

Služby, ze kterých si můžete vybrat

V Jindřichově Hradci se krom profesionálního responzivního webdesignu, také zaměřujeme na tvoru webové grafiky nebo na technickou podporu webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.