Jsme záruko

Jak se staráme o webovou podporu

Pokud potřebujete technickou podporu Vašich webových stránek, neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduše můžete vylepšit webové stránky a zároveň Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Zavolejte nebo napište

U jednotlivých nabízených služeb naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Tvorba grafické návrhu - CreateSite.cz

Získáme více informací

Rádi si s vámi domluvíme osobní schůzku, na které se pobavíme o Vašich představách. V případě, že nemáte čas na osobní setkání můžeme vše vyřešit přes telefon a email.

Dáme se do práce - CreateSite.cz

Dáme se do práce

Po domluvení veškerých podrobností se dáme ihned do práce. Napojíme služby Google, napíšeme čtivý obsah nebo vytvoříme Facebook stránku v co možno nejkratším termínu.

Dokončili jsme práci - CreateSite.cz

Dokončili jsme práci

Dokončili jsme veškeré práce a předáváme Vám podklady pro správné fungování. Nyní lépe oslovíte své návštěvníky a také o nich získáte více informací.

Nepodceňujte význam sociálních sítí - CreateSite.cz

Nepodceňujte význam sociálních sítí


V dnešní době hrají sociální sítě, jakými jsou Facebook, Instagram nebo Twitter důležitou roli v propagaci firmy či samotného produktu. Díky zajímavému obsahu na sociálních sítích, můžete přimět lidi, k navštívení Vašich webových stránek nebo dokonce k objednání nějakého produktu nebo služby.

 

Vytvoříme Vám Facebookovou firemní stránku a poradíme Vám s její správou. Také Vám dáme užitečné rady, jaké příspěvky zaujmou, a kdy je dobré je zveřejňovat. Díky nabízené službě Podpora obsahu lépe oslovíte nové zákazníky a vytvoříte hlubší podvědomí o Vaší značce.

Měřte, analyzujte a zlepšujte se


K tomu, abyste se mohli posouvat dál je nutné mít v ruce nějaká čísla. Čísla o počtu návštěv, délce setrvání návštěvníků na určité stránce Vašich webových stránek nebo míru okamžitého opuštění Vám poskytne služba Google Analytics. Kompletně Vám službu od společnosti Google nastavíme a pomůžeme Vám i s její správou.

 

Neméně důležitou věcí je i správná indexace Vašich webových stránek roboty Google. Proto je nezbytné, aby Vaše webové stránky byly propojeny se službou Google Webmaster Tools. Díky této službě ověříte, zda se na Vašem webu nevyskytl problém s indexací, jestli máte v pořádku sitemapu a další důležité aspekty pro správné fungování webových stránek

Měřte, analyzujte a zlepšujte se - CreateSite.cz

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze technickou podporu webových stránek, ale i další služby, mezi které patří tvorba webových stránek a e-hopů nebo tvorba webové grafiky. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.

Tvorba webových stránek - CreateSite.cz

Webové stránky

Webové stránky s pokročilými funkcemi

Tvorba webových stránek na zakázku e-shop - CreateSite.cz

E-shop

Propracovaný internetový obchod

Tvorba webové grafiky- CreateSite.cz

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky