Jsme záruko

Jak tvoříme webovou grafiku

Pokud potřebujete vytvořit nebo jen redesignovat logo, banner, newsletter či vizitku, neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduché může být pořízení hezké grafiky pro Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Kontaktujte nás

U jednotlivých nabízených grafických prací naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Vytvoříme design

Osobně nebo po telefonu se s vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací pro Vás vypracujeme zcela zdarma grafický návrh, který Vám následně odešleme.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme úpravy

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašem banneru, newsletteru či vizitce. Před předáním zapracujeme Vaše připomínky, pro dosažení maximální spokojenosti.

Předání materiálů- CreateSite.cz

Předání materiálů

Dokončili jsme práci, a máme pro Vás připravené krásné nové grafické materiály. Nyní si může Vaše nové logo, banner, newsletter nebo vizitku prohlédnout tisíce nových zákazníků.

Nepodceňujte význam webové grafiky - CreateSite.cz

Nepodceňujte význam webové grafiky


Proto, aby si Vaši firmu nebo produkt zákazníci úspěšně zapamatovali je nutné mít kvalitně zpracované grafické materiály. Mezi ty nejdůležitější určitě patří logo firmy, popřípadě samotného produktu. Dobře zapamatovatelné logo Vás společně s odladěnými webovými stránkami odliší od konkurence, díky čemuž získáte více zákazníků.

 

Neméně důležitým aspektem je i přímá komunikace s Vašimi zákazníky. Takováto forma komunikace může probíhat prostřednictvím newsletteru či nějakého reklamního banneru. V obou případech se snažíte zákazníka zaujmout a posléze ho přinutit k využití Vaší služby nebo k uskutečnění nákupu.

Kvalitní webová grafika zaujme návštěvníky


Každého návštěvníka webových stránek na první pohled zaujme webová grafika. Vzhled je první věc, jenž lidé podvědomě hodnotí. Proto by nově navrhnuté webové stránky měli disponovat kvalitně udělaným logem a dalšími grafickými materiály.

 

Při návrhu webové grafiky vždy dodržujeme nejvyšší standardy a dbáme na nejmodernější trendy v této oblasti. Zaměřujeme se na kontrasty barev a čitelnost textu. Ke každému grafickému návrhu přistupujeme individuálně, vzhledem k potřebám zákazníka a jeho cílové skupině.

Kvalitní webová grafika zaujme návštěvníky - CreateSite.cz

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze grafické práce, podívejte se na naše další služby, mezi které patří tvorba webových stránek a e-shopů nebo jejich technická podpora. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.

Tvorba webových stránek - CreateSite.cz

Webové stránky

Webové stránky s pokročilými funkcemi

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

E-shop

Propracovaný internetový obchod

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah