Skutečně ušetříte při tvorbě webu zdarma?

Mnoho menších firem a živnostníku ve snaze ušetřit co nejvíce peněz se snaží najít možnost, jak vytvořit webové stránky zdarma. Pokud do internetového vyhledávače zadáte frázi „webové stránky zdarma“ objeví se řada odkazů na firmy, které takovouto možnost nabízejí. Tvorba webových stránek zdarma je pro spoustu podnikatelů velmi zajímavá, obzvlášť, když samotné vytvoření je jednoduché a zabere Vám přibližně 5 minut. Ve skutečnosti to není tak jednoduché, jak se na první pohled tváří.

Zdarma! Né tak úplně!

Webové stránky zcela zdarma, které firmy nabízejí jsou pro jakékoliv firemní účely zcela nepoužitelné. Dá se říci, že jsou nepoužitelné pro 95 % situací. Důvod proč tomu tak je, je jednoduchý. Důvodem je doména třetího řadu, která může vypadat například takto: pekarnonovak.wwwzdarma.cz. Dalším důvodem je velikost webhostingu, která bývá zpravidla ve velikosti několika desítek MB. Třetím důvodem může být nemožnost úpravy šablony a následná SEO optimalizace. Zde je jednoduché srovnání cen webových stránek tvářící se zdarma a naší nabízené služby < Web Profi />.

 

Jak je vidět, tak webové stránky tvářící se zdarma nejsou tak úplně zdarma. Ano v tabulce je na první pohled levnější tzv. web zdarma, ale pokud tam započítáte svůj čas, který jsme mohli věnovat zákazníkům nebo obchodním partnerům, SEO optimalizaci pro zobrazování na předních pozicích a hromadu dalších věcí je na zváženou co nakonec bude výhodnější.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.