Jsme záruko

Jak děláme responzivní e-shop

Pokud potřebujete přepracovat Váš stávající e-shop nebo vytvořit zcela nový, neváhejte nás nezávazně kontaktovat ještě dnes. Jak jednoduché může být pořízení nového e-shopu pro Vaše podnikání je znázorněno v následujících čtyřech krocích.

Zavolejte nebo napište - CreateSite.cz

Zavolejte nebo napište

U nabízené služby e-shop naleznete jednoduchý kontaktní formulář a telefonní číslo, prostřednictvím nichž nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin kontaktovat.

Navrhneme webdesign - CreateSite.cz

Navrhneme webdesign

Osobně nebo po telefonu se s vámi pobavíme o Vašich představách. Na základě získaných informací vypracujeme grafický návrh e-shopu, který je zcela zdarma.

Zapracujeme úpravy - CreateSite.cz

Zapracujeme úpravy

Po domluvení veškerých podrobností se dáme do práce na Vašem e-shopu. Před finálním předáním e-shopu zapracujeme připomínky, pro dosažení maximální spokojenosti.

Spustíme www stránky - CreateSite.cz

Spustíme e-shop

Dokončili jsme práci na Vašem novém e-shopu a vypouštíme ho do světa. Nyní si Vaše produkty můžou pohodlně prohlédnout a zakoupit tisíce nových zákazníků.

Profesionálně postavený e-shop - CreateSite.cz

Profesionálně postavený e-shop


Kvalitně vytvořený e-shop, který je naplněný zajímavými a kvalitními produkty dokáže efektivně oslovit zákazníky a donutit je k uskutečnění nákupu právě na Vašem e-shopu. Nezaměřujeme se pouze na vytvoření e-shopu a následné předání zákazníkovi, ale poskytneme i podporu při správě e-shopu, která je zahrnutá ve finální ceně. Námi vytvořený e-shop se může pyšnit originálním a přehledným designem, optimalizací pro vyhledávače či jednoduchou správou v českém jazyce.

E-shop stavíme na WooCommerce


E-shop běží na redakčním systému WordPress, konkrétně tedy na WooCommerce. Toto řešení využívá zhruba 30% veškerých e-shopů po celém světě. Lze tedy říct, že se jedná o nejoblíbenější eCommerce řešení. Mezi hlavní přednosti WooCommerce patří přehledná administrace v českém jazyce, široké možnosti přizpůsobení, velké množství pluginů nebo bezpečnost a pravidelné aktualizace.

 

Důležitým kritériem při pořízení e-shopu je jeho cena. Ta je závislá na konkrétních požadavcích zákazníka a na množství obsahů, který je potřeba vytvořit. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníka. Z toho důvodu vytvoříme přesnou kalkulaci, kterou nikdy nenavyšujeme.

E-shop stavíme na WooCommerce - CreateSite.cz
Responzivní e-shop je již nutností - CreateSite.cz

Responzivní e-shop je již nutností


V dnešní době se stal responzivní design již samozřejmostí, avšak řada e-shopů zůstala zastaralá, v důsledku čehož je zobrazování na mobilních zařízeních pro uživatele nekomfortní. Každý rok více lidí k hledání na internetu využívá svůj mobilní telefon či tablet. Z toho důvodu je nutné, aby byl Váš e-shop pro tento druh zařízení připraven.

 

Responzivní design e-shopu má také vliv na celkovém umístění ve vyhledávačích Google nebo Seznam. Při tvorbě e-shopu využíváme veškeré moderní technologie, pro docílení dokonalého výsledku. Nepodceňujte tvorbu e-shopu a nechte si jej vytvořit od CreateSite.cz.

Další služby, které Vám nabízíme

Nenabízíme pouze tvorbu e-shopu, podívejte se na naše další služby, mezi které patří tvorba webových stránek, tvorba webové grafiky nebo technická podpora webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.

Tvorba webových stránek - CreateSite.cz

Webové stránky

Webové stánky s pokročilými funkcemi

Tvorba webové grafiky- CreateSite.cz

Webová grafika

Loga, Bannery, Newsletter, Vizitky

Podpora webových stránek - CreateSite.cz

Podpora webu

Facebook, Google služby, Web obsah