Kolik za Vaše služby zaplatím?


U nabízené služby Webové stránky naleznete její vlastnosti a počáteční cenu, která se mění v závislosti na velikosti a množství funkcí. Finální cenu se dozvíte na začátku po kalkulaci. Ostatní nabízené služby mají pevně stanovenou cenu, která se nenavyšuje.

Jak dlouho trvá vytvoření webových stránek?


Doba tvorby webových stránek (webdesignu) je u každého projektu individuální. Časová náročnost se pak odvíjí od velikosti a množství funkcí daných webových stránek. Průměrná délka tvorby webových stránek je mezi 2 až 3 týdny.

Co je to responzivní webdesign?


Responzivní webdesign je klíčovou vlastností každého moderního webu. Ve své podstatě se jedná o přizpůsobení veškerých prvků, které na webové stránce jsou, pro různé velikosti displejů (mobil, tablet, desktop).

Zvládneme si spravovat webové stránky sami?


Webové stránky běží na redakčním systému WordPress, jenž má přehlednou administraci, se kterou se pracuje velmi pohodlně. Budete si tak moci měnit ceníky, otevírací dobu nebo psát novinky a akce. Jak vše upravovat Vám samozřejmě rádi ukážeme.

Je možná komplexní správa mého webu?


Ano. I přesto, že komplexní správu webových stránek nenajdete v našich nabízeních službách, rádi Vám vyjdeme vstříc a postaráme se o aktualizace, bezpečnost a funkčnost Vašich webových stránek. Stačí se s námi o tom pobavit.

Co znamená zkratka SEO?


Zkratka SEO představuje optimalizaci pro vyhledávače. SEO je velmi důležitá součástí webu pro správnou indexaci Vašich webových stránek vyhledávači. V ceně tvorby webových stránek je i základní SEO optimalizace.

Služby, které Vám nabízíme

Nabízíme Vám tvorbu responzivních webových stránek běžících na redakčním systému WordPress, webovou grafiky nebo technickou podporu Vašich webových stránek. Stačí jednou kliknout, abyste se dozvěděli bližší informace o našich službách.